O nas

Witamy na stronie polskich wspólnot chrześcijańskich w Wielkiej Brytanii.

Troszkę o nas…

Podczas konferencji, spotkań zjazdowych, okazało się, że jest wielka potrzeba stworzenia pewnego rodzaju centrum informacyjnego…
Jak dotąd nigdzie nie ma rejestru zborów, wspólnot chrześcijańskich, czy też modlitewnych grup domowych. Brakuje też miejsca, w którym można by odnaleźć wszystkie informacje o planowanych wydarzeniach w naszych Wspólnotach, a którymi wielu z nas byłoby zainteresowanymi.

Kolejnym celem jaki nam przyświecał, było stworzenie wirtualnego mostu dla spotkań członków jak i zainteresowanych przyłączeniem się do Wspólnoty. Tak więc już tradycyjnie… potrzeba została matką… tego portalu.

Jesteśmy grupą osób należących do Wspólnoty Chrześcijan w Swindon, ale zapraszamy osoby chętne do współpracy. Chcielibyśmy zaprosić wszystkich, szczególnie członków różnych wspólnot, do włączenia się w dzieło tworzenia tej strony. Chcielibyśmy aby była ona także Wasza, abyście czuli się tutaj jak u siebie w domu.

Czekamy na zgłoszenia:
Waszych wspólnot, opisu waszej działalności oraz prosimy, przesyłajcie do nas informację o aktualnych jak i planowanych wydarzeniach, zaproszonych gościach.

Wasze konstruktywne uwagi będą bardzo cenne, ponieważ chcielibyśmy tworzyć ten portal dla was na chwałę Boga.

Wszelkie informację prosimy o przesyłanie na następujący adres:
chrzescijanie.eu@gmail.com.

Serdecznie dziękujemy i oddajemy tę stronkę także w Wasze ręce!